Чарівна мить посвяти в психологи

Вже традиційно, третій рік поспіль, у стінах Бердянського державного педагогічного університету, на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв проводиться «Посвята в психологи», ініціаторами якої є викладачі кафедри психології.

На цьому святі першокурсники спеціальності «Психологія» мали змогу урочисто і повноправно прийняти на себе звання «Психолог».

FzM04O-QDzU

Незважаючи на те, що це посвята проходить уже кілька років, кожен раз наші студенти чують нові, але як і раніше, щирі і надихаючі слова привітань.

Так, відкрити дане дійство доручили його «винуватцям» – першокурсникам. Презентували себе студенти 12 групи чудовими експресивними віршами та піснею, зміст яких наповнений любов’ю до обраної професії та бажанням допомагати іншим.

bluQztklirw UFMVlPKBfC4

Після чого, до слова була запрошена куратор групи – кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Карапетрова Олена Володимирівна, яка привітала своїх вихованців з цією подією та побажала їм професійного зростання й творчого потенціалу.

_BkG3EV1PNs 6tSe9Gi1vuc DiQR5Zxlrd4 gCNFuEgRc54

Вітали наших першокурсників і їх старші «товариші по навчанню». Увазі всіх присутніх були представлені відеоролики, акторами і режисерами яких були самі студенти. Так, 33 група продемонструвала створену ними «Типологію студентів», «Флешмоб голодного студента» презентувала 34 група, і найнеобхіднішими і найкориснішими порадами з психологами-першокурсниками поділилися студенти-четвертокурсники у майстер-класі «Курс молодого психолога».

I8wv0xsgcDA pQQgIhYcsmg zNm-5CIz6hA ZYAQwGb89Vs

Заповнила залу сміхом та зарядила позитивними емоціями сценічна постановка студентів 2 курсу. Також усім присутнім була надана можливість показати свої психологічні знання, розгадуючи кросворд.

Таке урочисте дійство звичайно ж неможливо уявити без майстрів психологічної справи – наших викладачів. Так, команда викладачів кафедри психології і команда першокурсників продемонстрували власне бачення професії, створюючи колаж «Я – психолог». Після чого, наші наставники, як досвідчені арт-терапевти, пояснили значення зображених символів. А Наталія Іванівна Сердюк – кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри психології, провела з усім залом невеличкий асоціативний тест, який допоміг кожному присутньому дізнатися про себе щось нове.

Привітала першокурсників-психологів декан факультету Коваль Людмила Вікторівна – доктор педагогічних наук, професор, яка була ініціатором відкриття спеціальності «Психологія». Вона побажала першокурсникам стати справжньою дружньою командою, завжди допомагати один одному і викликати лише гордість у своїх викладачів.

Наступним етапом свята стала урочиста Клятва психолога, честь зачитувати яку доручили Іванюті Олесі та Канцедалу Костянтину.

І як доказ того, що наші першокурсники гідні носити звання Психолога, Олена Віталіївна Горецька – кандидат психологічних наук, доцент, завідувач кафедри психології – нагородила кожного нагрудним значком «Я – психолог» і на праві керівника всього колективу кафедри «включила» їх до нашої великої дружньої сім’ї. А щоб свято було приємнішим і «солодким», студенти-першокурсники були нагороджені смачними тортами від голови профспілки Віталія Григоровича Лоли.

Кульмінацією заходу стала пісня «Мрія психолога» у виконанні студентки спеціальності «Музичне мистецтво» Ілікчиєвої Дар’ї, яка супроводжувалася запальним танком студентів першого курсу.

Тож, шановні психологи-першокурсники, бажаємо вам терпіння і наснаги, нехай навчання приносить вам не тільки знання і досвід, але й задоволення! Пишайтеся обраною професією, адже бути психологом – означає мати багатогранне, наповнене фарбами життя!

Тетяна Афанасьєва,
студентка 43 групи ФППОМ
Фото Ольги Медведєвої,
студентки 32 групи ФППОМ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print