Chcesz mieć dyplom polski?

«Хочеш мати диплом польський?» – перекладаємо для тих, хто чисто не второпав, про що йдеться. Саме на таке питання сьогодні в конференц-залі БДПУ ректор університет, професор Вікторія Зарва давала змістовну відповідь під час презентації матеріалів своєї недавньої поїздки до Польщі. Вікторія Анатоліївна кілька днів гостювала, ні – плідно працювала в Університеті міста Ополе. Основні акценти розповіді ректора були виставлені на втілення в життя двосторонньої програми подвійного диплому, які можуть отримати студенти-магістранти БДПУ паралельно навчаючись в двох вишах (див. світлини).

Укладений договір між керівниками БДПУ та Опольського Університету вимальовує перед студентами чудові можливості отримати й Диплом європейського зразка, опанувати польською та англійською мовами, налагодити партнерські стосунки й серед майбутніх польських роботодавців.

Ректор також вручила деяким директорам інститутів, деканам факультетів, завідувачам кафедр університету, окрім цікавої літератури, візитівки з контактними телефонами зацікавлених польських друзів у співпраці з нашими вченими; багато розповідала про гостинність та доброзичливість колективу Опольського Університету.

«Університетське Слово»
Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print