Чемпіони з Пльзеня

Із 6 по 12 травня ц. р. в Пльзені (Чехія) проходив чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед юніорів (до 23 років). У складі української  делегації були четверо наших спортсменів.

Першою на поміст вийшла Анна Декерменджі – студентка 1 курсу БДПУ. В ваговій категорії до 63кг вона набрала 382,5 кг і зайняла 5-е місце. Аня вперше виконала норму Майстра спорту.

У ваговій категорії до 74 кг не було рівних студенту 4-го курсу БДПУ Владиславу Чорному, який не тільки став чемпіоном Європи з результатом 815,5 кг, а й встановив рекорд світу в присіданні – 330,5 кг і рекорд Європи в тязі – 307,5 кг. Крім цього, Влад виконав норму майстра спорту міжнародного класу.

У ваговій категорії до 72 кг чемпіонкою стала студентка 2-го курсу БДПУ Руслана Краснова Руслана із результатом – 490 кг в сумі триборства.

Останнім виступав майстер спорту міжнародного класу

магістрант БДПУ, вихованець ДЮСШ відділу сім'ї, молоді та спорту

Олександр Титаренко (тренер Котенджи Л. В.). 380кг в присіданні, 275кг в жимі лежачи, 300кг в тязі дали Олександру переможну суму 955 кг.

За підсумками змагань команда України стала переможницею, Росія – на другому місці а Словаччина – на третьому.