Чергові «п`ятницькі посиденьки» з професорами БДПУ

      Сьогодні, 23 березня, до професорів на кавові «п`ятницькі посиденьки» завітали бажані майбутні абітурієнти, а згодом й студенти  БДПУ – учні Бердянського загального закладу середньої освіти №2. Вісімнадцять випускників цієї школи на чолі з класним керівником Оленою Чешун та соціальним педагогом Ольгою Томашинською отримали чудову можливість тепло, по-домашньому поспілкуватися з керівниками та представниками професорської родини БДПУ.

   Такі ж щирі, невимушені бесіди професорів нашого університету уже проходили з випускниками Бердянських ЗЗСО № 16, № 9 та №5, а також Бердянської багатопрофільної гімназії № 2 разом із їхніми наставниками.
   Сьогодні з учнями спілкувалися: професор Ігор Богданов – ректор БДПУ; колишній учень другої школи – академік Академії економічних наук України, доктор економічних наук, професор гуманітарно-економічного факультету Павло Захарчено, професор кафедри української літератури та компаративістики факультету філології та соціальних комунікацій Ольга Харлан, декан факультету фізичного виховання, Олімпійський чемпіон, професор Сергій Кушнірюк. Гостями також допомагали знайомитися з усіма  принадами навчання і активного відпочинку студентів у БДПУ: проректор з науково-педагогічної роботи Вікторія Ліпич, голова профкому БДПУ, депутат Бердянської міської ради Віталій Лола, редактор газети БДПУ «Університетське Слово», регіональний директор американського Фонду ім. К. Ковшевич Степан Герилів та заступник голови Студентської Ради БДПУ Анастасія Єсіпова.
   Гості також відвідали музей історії БДПУ, ознайомившись із десятками цінних експонатів.

    _DSC4518 _DSC4520

_DSC4523 _DSC4524

_DSC4530 _DSC4532 _DSC4536 _DSC4540

_DSC4541 _DSC4544

_DSC4545

«Університетське Слово»

Світлини Дмитра Бакарджиєва
(Студклуб)

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *