Четвертий день «Еconomy week»

Сьогодні, 18 квітня, на гуманітарно-економічному факультеті (http://bdpu.org/en/faculties/gef/) в рамках четвертого дня тижня економіки студенти 1-3 курсів спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування», «Економіка» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (http://bdpu.org/en/faculties/gef/structure-gef/kaf-fin/) брали участь в інтелектуально-розважальній грі «Світила економіки».

Ведучі заходу ˗ студенти факультету Анастасія Дворецька   та Ярослав Горбаль  ознайомили гравців із правилами гри та представили студентам поважне журі: д. е. н, професора Павла Захарченка, д. техн. н., доцента Тетяну Каткову, к. е. н., ст. викладача Світлану Жваненко.

За перемогу змагалися дві команди «Упс» та «Дебет з кредитом», кожна з котрих мала своїх прихильників та вболівальників. Шість цікавих конкурсів було запропоновано учасникам: «Бліц», «Розшифруй ребус», «Відгадай викладача»,  «Крокодил», «Склади літери в економічний термін», «Викладачі проти студентів», де студенти показали себе допитливими, різнобічними, кмітливими, ерудованими та веселими. У ході завзятої боротьби перемогу здобула команда студентів «Дебет з кредитом». Але подарунки отримали обидві команди – сертифікати на 25 додаткових балів на навчальну дисципліну, що читається на кафедрі економіки, підприємництва та фінансів.

Ентузіазм та запал, з яким проходила гра, вражав, адже кожна з команд, гості, журі отримали задоволення та позитивний настрій.

Щира подяка студентам Анастасії  Дворецькій  та Ярославу Горбалю   за організацію та проведення інтелектуально-розважальній гри «Світила економіки».

Бажаємо всім успіху, адже завтра – вирішальний день! Всіх очікують цікаві події, презентації, подарунки…

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами факультету)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print