Чітко й планомірно рухаючись вперед

Ми вже не раз повідомляли, що в нашому університеті  активно діє Спільна європейська програма TEMPUS IV «Підготовка педагогів і освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами й організаціями», яка  стартувала ще 1 грудня 2013 року (керівник проекту – професор Фондового університету Хільдесхайм Ольга Грауман, науковий керівник – професор Новгородського державного університету ім. Ярослава Мудрого Михайло Певзнер).

DSCN0932

Сьогодні, 25 травня, на базі Компетентнісного центру інклюзивної освіти БДПУ в рамках Днів Європи в Україні та в форматі «круглого столу» пройшла презентація діяльності за 2014-2015 рр., демонстрація кольорового буклету, виготовленого на «TEMPUS»ному обладнанні. Керувала роботою координатор проекту в БДПУ професор Ольга Гуренко.

DSCN0937 DSCN0939

Виконуючи зобов’язання перед Європейською Комісією (грантодавцем) та університетами-партнерами щодо імплементації Грантової Угоди, БДПУ отримав широкі можливості використовувати навчально-методичні надбання міжнародного консорціуму, сучасне обладнання Компетентнісного центру інклюзивної освіти, використовувати ресурси центру щодо методичного супроводу інклюзивної освіти і педагогічної діяльності в умовах гетерогенного середовища різних типів навчальних закладів, організовувати на його базі онлайн-конференції, вебінари, круглі столи, психологічні й педагогічні майстерні для спільного розв’язання проблем гетерогенності, інклюзивної освіти тощо.

DSCN0925 DSCN0935

До роботи «круглого столу» були запрошені: в. о. ректора БДПУ, професор Вікторія Зарва, як провідні університетські науковці, так і молоді викладачі, котрим не байдужі подібні проблеми…

«Університетське Слово»
Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print