Чотиримісячне спортивне свято

Так-так, саме свято, бо впродовж першого півріччя 2016-2017 навчального року (а це – саме 4 минулі місяці) діяльність  спортивного клубу БДПУ була насичена різноманітними спортивно-масовими заходами та чемпіонатами, кожний з яких для їх учасників і вболівальників ставав справжнім спортивним святом (див. світлини).

2 1

Голова СК БДПУ Кирило Пономаренко поділився з нами розповіддю про роботу університетського спортивного клубу, який він впродовж кількох років очолює.

Якщо говорити про спортивно-масові заходи, то слід відзначити і їхню кількість, і масовість, бо сотні наших студентів брали в них активну участь, а ще більше – на спортивних аренах тепло вболівали за своїх улюбленців. Це, зокрема, туристичний похід першокурсників, приурочений Дню фізичної культури та спорту; тренування з волейболу; змагання з чоловічого баскетболу; першість БДПУ зі стритболу серед жіночих команд; турнір з армспорту до Дня захисника України; турнір з шахів; змагання з міні-футболу та з настільного тенісу, змагання з жіночого волейболу та інші.

rkqqQ18B_4c MU17qcFFvkA

Студенти БДПУ брали активну участь у багатьох різноманітних чемпіонатах: демонстрували майстерність у турнірі з баскетболу, змагалися у двох Чемпіонатах світу, чоловіча та жіноча команди з волейболу –  у відкритому Чемпіонаті області, а також у щорічному кубку пам’яті В. П. Отришка та в у турнірі з баскетболу, присвяченому пам’яті Ю. М. Лизогуба, показавши відмінні результат та зайнявши багато призових місць.

3 suoCIrt-9kc W5CwuYHmmuc XUxrSmv2GRc

Студент ІV курсу факультету фізичного виховання В. Кудряшов посів ІV місце на Чемпіонаті світу у Пакестані з парусного спорту, студентка ІІІ курсу ФФВ Катерина Лубенська посіла ІІ місце у ІІ Відкритому Чемпіонаті світу з хортингу. А коли говорити про колективну участь, то слід відзначити чоловічу команда з волейболу, яка посіла VІІ місце (з 22 команд учасників), а жіночі команди – VІІ та VІІІ місця (з 18 команд учасників) у Відкритому Чемпіонаті Запоріжжя з паркового волейболу. Чоловіча команда з волейболу виборола ІІ місце у Кубку «Золота осінь», який проходив у с. Златоустівка Розівського району, а також – І місце у Першості Бердянська з волейболу, що тривав наприкінці минулого року. Університетські жіночі команди виборювали перше та друге місця в Першості  Бердянська з волейболу, а також – першість у щорічному кубку пам’яті В. П. Отришка…

Спортивний клуб БДПУ може по праву пишатися не тільки високими спортивними досягненнями студентів, а й масштабністю залучення студентської молоді до здорового способу життя. На друге півріччя навчального року клуб та його керівник запланували також чимало  заходів, на яких буде цікаво не тільки їх учасникам, а й уболівальникам.

Юлія Іванова,
студентка-журналістка БДПУ,
практикантка «Університетського Слова»
Світлини з архіву СК БДПУ 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print