Дарували чудовий настрій та щирі посмішки…

Учора, 20 квітня, в Центрі соціальної допомоги та реабілітації інвалідів «Забота» студенти спеціальності «Хореографія» з вихованцями народного ансамблю естрадного танцю «МарЛен» організували й провели для дітей концерт «Даруємо радість». Такого роду захід проходив у рамках практики студентів 4 курсу денної форми навчання, яку вони проходили у Центрі дитячо-юнацької творчості на базі ансамблю «МарЛен».

IMG_20170420_112006 IMG_20170420_113530

У програму практики входили завдання з навчальної і з виховної роботи. Студенти організували тиждень доброти в ансамблі, коли всі бажаючі мали змогу принести речі, іграшки, канцтовари для дітей, які позбавлені можливості це мати. Частина благодійності (канцтовари, цукерки, настільні ігри) на заході була передана для дітей-інвалідів директору Центру «Забота», а іншу частину буде передано до дитячого будинку.

20170420_114233 IMG_20170420_113938

Майбутні вчителі хореографії наголосили саме на такому виховному заході, бо це якнайкраще виховує почуття гуманності, доброзичливого ставлення та знайомить з проблемами, які поруч із нами.

Концерт дуже добре сприйняли діточки центру «Забота», аплодували, фотографувалися та радісно переглядали танцювальні номери. А студенти-хореографи та маленькі «марленівці» подарували їм чудовий настрій та щирі посмішки!!!

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами кафедри
)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print