Дебют першокурсника в економіко-гуманітарному коледжі БДПУ

Традиційно цієї осінньої пори і в коледжі  проходить «Дебют першокурсника».  Саме сьогодні учні та студенти перших курсів дебютували на сцені, демонструючи свою професійну форму, свою жагу до навчання в оволодінні обраної професії.

IMG_9620

Із щирими побажаннями та добрими настановами виступила директор коледжу, кандидат економічних наук Ірина  Макарова. Вибір професії – це друге народження людини. Від того, наскільки правильно обрано життєвий шлях, залежить суспільна цінність людини.

IMG_9547 IMG_9649

На заході було багато гостей: відповідальна за виховну роботу  в Бердянському державному педагогічному університеті,  кандидат педагогічних наук, доцент Анетта Омельченко, кандидат філологічних наук, доцент Вікторія Ліпич, представники компанії «Бердянський райагропостач» Олександра Сирош та Олена  Репина, директор ресторану «Стрілець» Людмила Новоселова, батьки, учні шкіл…

Майстри виробничого навчання разом із учнями старших курсів приготували святкові торти, які презентували першокурсникам.

     «Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами коледжу)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *