Дебютантам – від декана…

«Студенти гуманітарно-економічного факультету презентують…»  – учора, 9 листопада, під такою назвою й наші першокурсники перейняли естафету «Дебюту-2017». На головній університетській сцені – історики, економісти, менеджери, юристи. Головна ідея – Університет очима першокурсників. Було все: професійні відеокліпи, смішні сценки із студентського життя, хореографія і пісні. Був чудовий вальс у виконанні дебютантів.

Переповнена зала глядачів та овації , слова захоплення та нагородження грамотами, солодкі подарунки від профспілки і – щасливі першокурсники. Дебют відбувся, він був вдалим, змістовним, оригінальним.

Звичайно, за цим стоять години репетицій, невтомність куратора Наталії Сергіївни, корегування сценарію, творчі суперечки. Але вони – молодці, наші студенти, вони, як завжди, креативні, сміливі, талановиті.

Тож прийміть щирі привітання, шановні першокурсники! Висловлюємо слова вдячності Наталії Сергіївні Івановій, Владиславу Базарі, Вікторії Мяло та всім, хто долучився до підготовки та проведення Дебюту-2017.

DSC_0178 DSC_0274

DSC_0312

DSC_0351 DSC_0362

Тамара Макаренко
декан гуманітарно-економічного факультету
Світлини Андрія Кононовича,
студента ГЕФ

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print