Дебютанти – молодці!

Учора, 9 листопада, студенти та викладачі різних факультетів відвідали також «Дебют першокурсника» новачків  гуманітарного-економічного факультету в актовій залі БДПУ. Упродовж виступу глядачі побачили комедійні сценки, пісні та танці. Для виступу першокурсники використали відео-сюжети зі свого повсякденного життя, щоб продемонструвати нюанси підготовки до дебюту.

100_8468 100_8475

Ми попросили глядачів та учасників заходу поділитись своїми враженнями про дебют. В цілому можемо констатувати, що глядачі лишились задоволеними, адже Олександр, студент 2-го курсу гуманітарно-економічного факультету прокоментував цей дебют так: «Виступ сподобався, дуже гарно організована робота»; Олексій, студент 4-го курсу факультету фізичного виховання, також схвально оцінив виступ першокурсників-дебютантів: «Оптимістична робота, студенти – молодці. Я повеселився на славу». А учасник дебюту, студент 1-го курсу гуманітарно-економічного факультету Андрій поділився з нами враженнями й емоціями з приводу того, як проходив дебют зі сцени : «Все – супер, особливо, спостерігати за всім з-за лаштунків».

DSC_0174 100_8483 DSC_0280 DSC_0282

Враховуючи, що до складу новоствореного гуманітарно-економічного факультету ввійшли колишні два факультети, заступник декана з виховної роботи факультету Ірина Нагай, зазначила, що підготовка до дебюту в академічних групах розпочалася не одночасно: «Студенти хвилювалися, адже репетиції розпочалися в різний час. Але ми раді, що дебют пройшов успішно».

DSC_0308

Хоча учасники – не професійні співаки чи танцюристи, проте вони старалися й чудово продемонстрували всі свої сценічні таланти.  Вітаємо першокурсників гуманітарно-економічного факультету з дебютом!

Студенти-журналісти 13-ї групи
факультету філології та соціальних комунікацій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *