Дебютували наймолодші філологи та журналісти

Ось і для «первачків» факультету філології та соціальних комунікацій прозвучали перші фанфари – сьогодні, 11 листопада, у актовій залі БДПУ відбувся і їхній «Дебют першокурсника – 2016».

DSC_0421 DSC_0472

Півтори години усі початківці ФФСК розважали гостей: співали та танцювали. Гідами концерту були неперевершені Анастасія Єсіпова та Вахтанг Марокко. Вони вказували шлях усім глядачам та були маяком для виступаючих. Цілих два місяці майже 60 юнаків і дівчат щоденно ходили на репетиції, вчили слова пісень та рухи танців. І не дарма, бо сьогодні вони були – найкращі! Це може підтвердити будь-який глядач, який був у залі. Гості разом із дебютантами-філологами та журналістами  плакали та сміялись, підтанцьовували їм та підспівували.

DSC_0494 DSC_0481

Ірина Глазкова – доктор педагогічних наук, декан факультету ФСК та Віталій Лола – кандидат педагогічних наук, голова профспілкового комітету БДПУ привітали наших першокурсників із вдалим дебютом, побажавши здобутків у навчанні та всього найкращого у майбутньому.

DSC_0429 DSC_0501 DSC_0519 DSC_0524

…Це був перший виступ наших нових студентів. Але сподіваємося, ні – віримо, що не останній. Як співали  під час виступу, – «Все буде добре!»…

Дар’я Калюжна,
студентка-журналістка БДПУ,
кореспондент «Університетського Слова»
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *