Дебютували, «ревізуючи»…

Сьогодні, 8 листопада, на сцені актової зали БДПУ проходив дебют першокурсників факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв.

Все цікаве дійство було організовано в стилі перевірки «Ревізор», а в ролі Ольги Фреймут та одночасно ведучої свята виступила Олена Колпакчи. Першими, до кого відправилась з перевірками доскіплива «ревізорша», стали студенти спеціальності початкова освіта. Початківці підготували для ревізора цікаві мініатюри та виконали запальні танці під пісні власного виконання. Після перевірки вчителів початкової ланки Ревізор відправилась на перевірку до хореографів, які презентували їй танці різних жанрів.

Побачивши розмаїття танцю «Ольга Фреймут» помандрувала до лікарів душ – психологів, щоб перевірити: чи не потрібна психологічна допомога самим студентам? Студенти-психологи радо зустріли гостю цікавим відеофільмом про студентське життя,  виконали танець і пісню…

Останні, до кого завітала пані Ревізор, були студенти, які навчаються за фахом музичне мистецтво. Своїм виступом студенти доводили, що не тільки музика є їхнім покликанням, а й уміють не гірше танцювати. Наймолодші студенти-музиканти  яскраво виступали на сцені разом зі старшокурсниками….

Після перевірки  всіх спеціальностей Ревізор із гордістю винесла свій вердикт – «Ревізор рекомендує всій країні навчатись у Бердянському державному педагогічному університеті, особливо – на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв».

Сьогоднішніх творчих дебютантів тепло привітала декан факультету, професор Людмила Коваль  та традиційно – голова первинної профспілкової організації БДПУ, депутат Бердянської міської ради  Віталій Лола, вручивши студентам солодкі подарунки.

_DSC8510 _DSC8496

_DSC8487 (1) _DSC8477

_DSC8451 _DSC8406

_DSC8369 _DSC8362

Юлія Хаматгораєва,
студентка БДПУ,
кореспондент «Університетського Слова»

Світлини Дмитра Бакарджиєва
(Студклуб)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print