Делегація високопосадовців ЄС розглядає можливості підтримки Бердянського державного педагогічного університету

1 березня 2019 р. Бердянський державний педагогічний університет відвідала делегація високопосадовців Європейського Союзу, очолювана Валдісом Домбровскісом, Віце-президентом Європейської комісії з питань євро та соціального діалогу, відповідальним за фінансову стабільність, фінансові послуги та Союз ринків капіталу, екс-прем’єр-міністром Латвії. Крім пана Віце-президента Європейської комісії, до університету завітали Жан-Ерік де Загон, Голова представництва Європейського інвестиційного банку в Україні; Дірк Лоренц, заступник керівника відділу Східного партнерства у Європейській службі зовнішніх справ; Анніка Вайдеманн, заступник голови представництва ЄС в Україні; Марті Луцар, координатор з питань інформування та зв'язків з громадськістю представництва ЄС в Україні; Гінтс Фрейманіс і Майя Селміна, члени Кабінету Валдіса Домбровскіса, інші високопосадовці. Делегацію супроводжувала група представників преси ЄС і журналісти Латвійських телебачення, радіо, газет та інтернет медіа.

Метою візиту стали поглиблення і конкретизація тих напрямків співпраці, які обговорювались 31 січня цього року під час приїзду до БДПУ делегації ЄС на чолі з Петером Ваґнером, керівником Групи підтримки України при Єврокомісії. Нагадаймо, що попередня місія ЄС відвідувала БДПУ в рамках поїздки Північним Приазов’ям задля оцінки ситуації у зв’язку з ескалацією у Керченській протоці та на Азовському морі та для визначення механізмів посилення підтримки регіону, ґрунтуючись на чинних програмах ЄС та європейських фінансових інституцій.

Ректор БДПУ Ігор Богданов ознайомив високоповажну делегацію з матеріальною базою університету. Було проведену зустріч делегації із керівництвом університету, під час якої обговорені можливості підтримки Європейським Союзом проектів БДПУ. Крім того, відбувся невимушений діалог делегації ЄС зі студентами університету.

1 2

8 7

6 5

4 3

 

Ігор Лиман, координатор міжнародної діяльності БДПУ

Світлини Вікторії Перевертайло (Студклуб)

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print