Делегація високопосадовців Європейського Союзу відвідала БДПУ

31 січня 2019 р. Бердянський державний педагогічний університет відвідала делегація високопосадовців Європейського Союзу.

Делегацію очолив Петер Ваґнер, керівник Групи підтримки України при Єврокомісії. До складу делегації також увійшли представники низки департаментів Єврокомісії.

Візит до БДПУ став складовою поїздки місії ЄС Північним Приазов’ям, що має на меті оцінити ситуацію у зв’язку з ескалацією у Керченській протоці та Азовському морі, яка сталася 25 листопада 2018 року, та визначити механізми посилення підтримки регіону, ґрунтуючись на чинних програмах ЄС та європейських фінансових інституцій.

Відбулась зустріч делегації ЄС із керівництвом БДПУ, під час якої ректор Ігор Богданов познайомив гостей із досягненнями університету, а також із проблемами, що мають місце у зв’язку із ескалацією на Азовському морі та в цілому із бойовими діями на Сході. Була звернена увага на кілька проектів, зокрема, будівництво навчального корпусу загальною площею 8000 м2; проекту «Капітальний ремонт гуртожитку №1», включений до 3 пулу «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» за фінансування Європейського інвестиційного банку України; проектування та будівництво двох міні-котелень задля підвищення енерго- та теплоефективності використання навчальних приміщень і гуртожитку в опалювальний сезон, реалізація яких за підтримки ЄС могла б суттєво вплинути на покращення ситуації.

Крім того, в стінах БДПУ делегація ЄС провела зустріч із студентами університету та молоддю міста, під час якої відбулось відверте обговорення різноманітних соціальних і політичних питань.

Керівник Групи підтримки України при Єврокомісії Петер Ваґнер за результатами цієї зустрічі підкреслив, що на нього велике враження справили і сам БДПУ, і його студенти, які вражають своєю активністю, відкритістю та позитивним настроєм і є справжніми патріотами університету.

1 2

3 4

5

Ігор Лиман, координатор міжнародної діяльності БДПУ

Світлини Дмитра Бакарджиєва (Студклуб)

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print