«День Дружби»

9 вересня ц. р. студенти-волонтери спеціальності «соціальна робота» факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти взяли активну участь у проведенні фестивалю «День Дружби». Захід присвячено святкуванню другої річниці діяльності Громадської організації «Переселенці та Громади разом».

Метою фестивалю було згуртування дитячого колективу та розширення кола знайомств засобами організації інтерактивних заходів і майстер-класів. Організаторам фестивалю вдалося залучити до участі у цікавих майстернях близько 500 дітей. Вони вчилися робити орігамі, свічки, ліпити з тіста, малювати, створювати прикраси з макаронів, квіткові обідки. Активні волонтери фестивалю були також задіяні у baby-зоні, де діти до 6-ти років могли разом з дорослими малювати, займатись творчістю, грати в рухливі ігри, пройти лабіринти.

Необхідно зазначити, що студенти-волонтери спеціальності «соціальна робота» є постійними учасниками різноманітних заходів соціального спрямування у місті Бердянську. Підхід до організації навчання, у якому творчо поєднується теорія і практика – один із важливих елементів навчального процесу, який забезпечує кафедра соціальної роботи та інклюзивної освіти, дозволяє отримувати студентам досвід соціально-педагогічної та анімаційної діяльності.

2JyDB2tATa0 jjhk MvccOouVcBs

Анастасія Попова  , асистент кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print