День прощання…

Учора, 30 червня, факультет економіки та управління БДПУ дав путівки в професійне життя 52 випускникам – спеціалістам та бакалаврам денної форми навчання. Привітати випускників із знаменною подією до актової зали прийшли: провідний фахівець з виховної роботи, доцент Анетта Омельченко, декан факультету економіки та управління доктор економічних наук, професор Анатолій Жигірь, завідувач кафедри економічної кібернетики та фінансів, доктор економічних наук, професор Павло Захарченко, завідувач кафедри економіки підприємств та економічної теорії доцент Тетяна Сидорченко, завідувач кафедри професійної освіти, доктор педагогічних наук, професор Вікторія Жигірь, доцент кафедри менеджменту, кандидат економічних наук Катерина Леміш, викладачі, батьки. Дипломи з відзнакою отримали найкращі студенти Анастасія Ліконцева, Анастасія Макарова, Катерина Гужва із рук декана факультету. Наші випускники – це активна, відповідальна, весела, креативна, ініціативна молодь; учасники численних олімпіад і конкурсів; всеукраїнських і міжнародних конференцій; різноманітних університетських та міських заходів.

_DSC8026 _DSC8151

Ось і настав цей день – день прощання з університетом. Попереду незвідана даль. Позаду – батьківський поріг, розквітла калина, протоптана стежка до факультетського порогу. Знайти себе, своє місце в житті, вирости й вижити, бути завжди людиною – що є святішого й дорожчого.

_DSC8037 _DSC8172

Від щирого серця, від усієї душі побажаємо нашим випускникам та їх родинам миру, доброго здоров’я, стрімкої кар’єри, міцних родинних зв’язків та веселих зустрічей з колишніми одногрупниками.

Ірина Нагай,
заступник декана з виховної роботи
факультету економіки та управління БДПУ
Світлини з архіву факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print