День приємних очікувань

«Все найкраще трапляється несподівано» – під таким лозунгом учора,   11 травня в університеті відбувся День приємних очікувань.  

У цей день ніхто нікого не чекає. Найголовніша умова свята – отримувати приємні несподіванки, які можуть виникнути в будь-який момент. І приходити в гості потрібно тільки несподівано! Цим і скористався культурно-масовий сектор факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти, завітавши в гості до викладачів, співробітників та студентів БДПУ. Організатори цього свята привітали велику кількість оточуючих, подарували багато посмішок та гарний настрій. Хлопці та дівчата роздавали приємні письмові передбачення з побажаннями та ділилися своїм позитивом із усіма бажаючими. Привітали приймальню ректора, науковий та навчальний відділи, студентський клуб, профспілковий комітет, студентів факультету ФМКТО та подарували незабутні враження кафедрам та деканату в 1А та 2 корпусі.

1IpocxOcpIk 8KFg1XZJMZA CpGE_fmCF8Y

FyYehJ4GVdk

CYateyTefs0 IUvL0xZd6bA jT9gtpvswbk

Ідейні натхенники та організатори свята – наші невтомні активісти: Юрій Кара, Вікторія Гордейчук, Ольга Пастушенко, Віктор Якименко та Євген Міщенко.

Вікторія Гордейчук, Ольга Пастушенко,
студентки 2МА групи факультету ФМКТО
Світлини Вікторії Гордейчук


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print