День толерантності у стінах БДПУ

Міжнародний день толерантності весь світ відзначає 16 листопада. Цю дату було обрано, оскільки саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної та расової приналежності. У цьому році викладачі та студенти соціально-гуманітарного факультету долучилися до проведення цього заходу.

_DSC2153

Захід розпочався зі вступного слова професора, доктора історичних наук Ігоря Ігоровича Лимана, який зазначив, що кожен повинен прагнути підтримувати принципи терпимості, плюралізму, взаємної поваги та мирного співіснування. Ігор Ігорович озвучив проблемний концепт сучасності «свій-чужий-інший», який необхідно враховувати при вихованні толерантності у суспільстві.

_DSC2156

Юлія Юріївна Королевська провела тренінг – дискусію, під час якої студенти жваво обговорювали проблеми дискримінації й інтолерантного відношення до людей. Кожен присутній зміг вільно висловити свою думку з цього приводу.

Студентам було продемонстровано відеоряд, який підкреслив, що різноманіття, яке втілене в думках, віруваннях і діях представляє собою цінний дар, а не загрозу.

Марія Тохтамиш,
студентка ІІ курсу соціально-гуманітарного факультету
Світлини з архіву
соціально-гуманітарного факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print