День учителя по-студентськи

IMG_4982

Ще минулого четверга в актовій залі гуртожитку №2 відбувся захід, присвячений  Дню вчителя. Ведучою була, як завжди неперевершена Дар’я Калюжна.

На святкування до нас завітали голова профспілкового комітету БДПУ Віталій Лола та заступник декана з виховної роботи соціально-гуманітарного факультету Юлія Королевська.

IMG_4989

Розпочався концерт чарівною піснею «Осень», яку виконали дівчата 7 поверху Анна Костецька  та Ірина Фісай у супроводі бітбоксу Сергія Філінова. Запальною була пісня від Ірини Шершень «Платье», яка змусила пританцьовувати весь зал, а Катерина Рубанова додала до настрою гостроти виконанням пісні «Я знаю: буде день».

IMG_5169

Комендант гуртожитку Володимир Столярчук привітав всіх зі святом і побажав студентам стати хорошими викладачами у майбутньому, а Віталій Григорович сказав, що він задоволений тим, що працює в університеті, де народжуються хороші майбутні педагоги. Після цих привітань Станіслав Кривузяк з 9 поверху виконав пісню «Танкіст».

IMG_5035   IMG_5027

Мешканці 3 поверху показали гумористичні сценки, які змусили кожного посміхатись. Патріотичності додала Карина Шатило з піснею «Весна», а Валерія Мішукова виконала пісню «Смешной мальчишка». Показали, як сваряться філолог та фізик-ядерник Анастасія Євдокимова та Артур Філін, виконавши пісню «Залепи свое дуло». Своїм танцем створили романтичну атмосферу Лілія Черевко та Владислав Глазунов. Ніжністю і чуттєвістю підкорила Валерія Фадєєва з піснею «Skyfall». Пообіцяли, що все буде «кльово» дівчата 7 поверху Наталія Котляр, Ольга Литвин, Євгенія Любчук, заспівавши «Смайлик». І на десерт зірвали аплодисменти зали Микола Пісчанський (барабани), Олексій Бойко (бас-гітара), Євгеній Крупін (електрогітара) своїми музикальними композиціями.

IMG_5180

Кристина Лисенко,
студентка 34 групи ІФСК

Світлини Ірини Дєдушевої


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print