День відкритих дверей в БЕГК БДПУ

За вікном – весна… Це означає, що через короткий проміжок часу кожен із випускників загальноосвітніх навчальних закладів прийматиме важливе рішення щодо свого майбутнього. Як відомо, одним із найкращих та перевірених способів здобути вичерпну інформацію про навчальний заклад  та всі нюанси вступної кампанії у ньому – відвідати День відкритих дверей.  Учора, 19 квітня, Бердянський економіко-гуманітарний коледж БДПУ гостинно запросив усіх тих, хто зацікавлений у виборі професії.

Під час проведення Дня відкритих дверей присутні мали можливість: поспілкуватися з адміністрацією навчального закладу, викладачами, учнями, студентами різних курсів та професій; ознайомитись з інформаційними тематичними стендами, отримати рекламні буклети, брошури та інші друковані матеріали профорієнтаційного характеру, уточнити умови вступу; переглянути відеоролики, презентації, виставки професійної творчості учнів коледжу; дізнатися про особливості дозвілля студентів (спортивні секції, гуртки, клуби за інтересами, художню самодіяльність); взяти участь в екскурсії по навчальному закладу, його аудиторіях, лабораторіях, бібліотеці, спортивних залах, гуртожитках, їдальні…

_MG_8865

Особливістю Дня відкритих дверей стала демонстрація учнями коледжу своєї професійної майстерності в актовій залі коледжу. Гості цього заходу не тільки із захопленням могли спостерігати власними очима як створюються кулінарні композиції.

Перлиною заходу став урочистий концерт, підготовлений учнями та студентами коледжу.

Колектив Бердянського економіко-гуманітарного коледжу висловлює щиру подяку всім абітурієнтам, їхнім батькам та усім гостям, які завітали до нас із різних населених пунктів, виявили щире зацікавлення та взяли участь у Дні відкритих дверей.

_MG_8892 _MG_8897

_MG_8952 _MG_8959

Бажаємо, щоб вибір навчального закладу був правильним і навчання у нашому коледжі було не тільки цікавим і якісним, а й приносило успіх у навчанні та задоволення від студентського життя, міцні фундаментальні знання, практичні навики і духовний розвиток. Усім цим вимогам відповідає Бердянський економіко-гуманітарний коледж, який гостинно відчиняє двері перед вами – абітурієнтами, які поповнять ряди учнів і студентів, готових вчитись, отримувати професію та працювати в ім’я майбутнього добробуту рідної  України.

 

Галина Іванченко,
заступник директора з виховної роботи
Світлини з архіву коледжу


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print