«Display-кросинг» у БДПУ

Бібліотекарі університету в черговий раз підтвердили свій статус креативного, спаяного колективу. За два дня вони підготували та організували прекрасну виставку – подорож «Мрій! Читай! Мандруй!», в рамках проекту «Display-кросинг», організованого Молодіжною секцією Української Бібліотечної Асоціації.

Виставка вийшла гарною та яскравою, хоча це була лише невелика частина багатих бібліотечних ресурсів щодо міжнародного туризму. Багато студентів та викладачів зупинялись, проходячи повз книжкові стенди та оформлені сувенірами та проспектами полиці.

Бібліотекарі запрошують вас ознайомитись з деякими світлинами з цієї виставки, помилуватись її експонатами. Можливо когось ця виставка спонукає до подорожі туристичними маршрутами по рідному краю, або приверне увагу до чудової книгу про подорожування.

Фото 1

 

Навіть якщо зараз ви не можете дозволити собі реальної подорожі, її можна почати з гарної книги, яка занурить вас у карколомні пригоди поряд з героями казок.

Фото 2

 

Тема подорожі об'єднує усіх без виключення. І напевно не знайдеться у світі людини, яка хоч би раз не побувала в подорожі навіть недалеко від будинку.

Острів Хортиця, Кам’яні могили, та й сам Бердянськ, який в цьому році став одним із призерів Семи див України – все це маленька частка історичних пам’яток Запорізького краю, прабатьківщини запорізького козацтва. Багато хто приїжджає сюди здалеку щоб відчути цей особливий козацький дух, доторкнутись до тієї історії, повз яку ми проходимо щодня.

Фото 3 Фото 4

 

Чи знаєте ви, що Пушкін багато подорожував, а Гоголь об'їздив Європу та  вчинив паломництво в Палестину? Що Іван Франко був неперевершеним організатором багатьох науково-пізнавальних подорожей та експедицій? Ми думаємо, що і вони також привозили з цих поїздок якісь дрібні сувеніри, та ділились своїми спогадами з друзями. Зовсім так, як зараз ділимось з вами ми.

Фото 5 Фото 6

 

Колись з масовим поширенням телевізорів, пророкували зникнення книг, театрів та радіостанцій. Відтоді пройшло вже сімдесят років, а радіо, театри і книги не менш затребувані, ніж раніше. МРІЙТЕ, ЧИТАЙТЕ, МАНДРУЙТЕ і світ підкориться вам!

Фото 7

І наостанок: колектив бібліотекарів запрошує студентів та викладачів  проголосувати у Фейсбуці за цю виставку – подорож «Мрій! Читай! Мандруй!» в групі «Display-кросинг» Молодіжної секції УБА. Голосування ще триває. Підтримаємо  своїх!

 

Тетяна Шилова, Галина Потапенко (світлини),
біблітекарі

 

Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print