Діти – особлива ланка суспільства

Сьогодні, 2-го березня, в конферец-залі БДПУ зібрались професіонали, яким не байдужа доля дітей. Ці люди хочуть отримати практичні знання, покращити та поглибити їх, задля своєї роботи. Громадська організація «Південно-східна асоціація практичних психологів та арт-терапевтів» провела тренінг-телеміст «Особливості психологічної допомоги дітям, що переживають втрату» для психологів, соціальних працівників, волонтерів, тощо. Тренінг-телеміст організований для спеціалістів Львова, Нью-Йорка, Києва. Тренерка – дитячий психотерапевт із США: Madlena Rozenblyum, яка працює в різних клініках Нью-Йорка.

Завдання тренінгу – дати відповіді на питання: Як дитина розуміє смерть близької людини? Що на емоційному рівні переживає дитина під час горювання? Що включає психологічна допомога на кожному етапі горювання? Які особливості психотерапії ускладненого дитячого горювання?

«Це не перший наш тренінг-телеміст, та й не останній», – розповідає Ольга Фролова – кандидат психологічний наук, старший викладач кафедри психології БДПУ, – у нас вже була практика спілкування он-лайн. 30-31 березня 2015 року пройде Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні напрями розвитку педагогічних та психологічних наук».

Це перші кроки громадської організації. «Південно-східна асоціація практичних психологів та арт-терапевтів» планує провести ще багато тренінгів, тож бажаємо успіху.

Дар’я Калюжна,
кореспондент
«Університетського Слова»
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print