Для дітей з особливими потребами

Учора, 24 лютого ц. р., представники волонтерського загону «Крок на зустріч» ІСПКО під керівництвом асистента кафедри прикладної психології та логопедії БДПУ Ганни Мицик  відвідали КУ «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» з театральною виставою «Свято казки» та створили захоплюючу атмосферу радості для дітей з особливими потребами.

IMG_2951

Герої різних казок («Колобок», «Червоний Капелюшок», «Малюк і Карлсон» та ін.) пропонували цікаві конкурси вихованцям закладу, співали пісні та  танцювали разом з ними, а в кінці свята пригостили дітей смачними солодощами. Для деяких студентів це був перший досвід співпраці з такими дітьми.

IMG_2906 IMG_2911 IMG_2923 IMG_2941

Діти – це квіти нашого життя! І коли ти починаєш працювати з дітьми, які мають особливі потреби, то розумієш, що наше життя є контрастним, але всі, не дивлячись на свої особливості, мають право на існування, на розвиток та особистісне зростання. Вони такі ж троянди, тюльпани й ромашки, яким теж потрібне Сонце.

IMG_2945 IMG_2887

Так хочеться, щоб люди, які бояться таких дітей або не знають про існування такого роду волонтерства, змінили своє ставлення. Адже гуманність по відношенню один до одного – це те, що зараз конче необхідно Мені, Тобі, мій любий читачу, усьому Світові!

Тетяна Чумак,
студентка 4 курсу ІСПКО
Світлини автора 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print