Для розширення інформаційного простору Бердянської гімназії №2

Згідно з Договором про співробітництво  25 жовтня ц. р. в Гімназії №2 пройшов круглий стіл із науковим керівником експериментального майданчику, доцентом кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики Ганною Алєєксєєвою та іноземним гостем Бердянського державного педагогічного університету – професором  Факультету комп’ютерних наук Заслуженого Автономного Університету Пуебла ( Мексика )  Хосе Итало Кортезом на тему «Розвиток інформаційного простору гімназії №2» .

Цікавий  звіт про своє міжнародне наукове стажування, яке відбулось в рамках Договору про співробітництво між Факультетом фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти Бердянського державного педагогічного університету та Факультетом комп’ютерних наук Заслуженого Автономного Університету Пуебла, Мексика на базі лабораторії «Дослідження цифрових систем і поновлення джерел енергії»  визвав багото питань у колег з гімназії.

Під час круглому столі було обговорено питання: з вдосконалення професійної підготовки шляхом поглиблення і розширення професійних компетентностей; набуття досвіду виконання завдань та обов’язків в рамках спеціальності; застосування інноваційних технологій реалізації змісту навчання, яка передбачає впровадження дистанційних, інформаційно-комунікативних технологій навчання; вивчення інженерно-педагогічного досвіду; ознайомлення з досягненнями науки, техніки і виробництва та перспективами їх розвитку в області цифрових технологій і вбудованих систем (Embedded System).

На заході були присутні: директор гімназії – Наталя Данилова, заступники директора з навчально-виховної роботи Куватова Л. М., Служава Л. О., Ткаченко С. Д., Мульченко В. В., керівники методичних об’єднань: НазаренкоТ. П., Кузьменко О. К., Акульшина О. М., Хатько Л. І., Троян О. В.,С околова О. Ф.,Т есленко С. В

Гість круглого столу – професор  Заслуженого Автономного Університету Пуебла Хосе Итало Кортез порушив питання дослідження цифрових систем і поновлення джерел енергії , та безпосередньо вбудованими системами (Embedded System). Професор розповів про структуру і роботу в Заслуженому Автономному Університеті Пуебла. У лабораторії проектуються та розробляються прототипи для промислової галузі.

Такі наукові заходи допомагають педагогічному колективу гімназії внести щось нове у свою роботу, використати досвід фахівців з комп’ютерних технологій інших країн.

DSC02492 DSC02495

DSC02532 DSC02536

DSC02540 DSC02542

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами  кафедри факультету фізико-математичної, комп'ютерної та технологічної освіти БДПУ)

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print