Для розвитку організаційних та комунікативних навичок

У Навчальній психолого-консультативній лабораторії протягом двох тижнів зі студентами ІІ-ІІІ курсів БДПУ проводився тренінг з розвитку організаційних та комунікативних навичок, спрямований на формування професійної компетентності студентів-практикантів у сфері оздоровлення, дозвілля та виховання дітей. Кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Ольга Фролова, провідний фахівець лабораторії Тетяна Ляхор та старший лаборант Анастасія Васильєва працювали зі студентами над формуванням практичних умінь і навичок з організації різних видів та форм діяльності дітей оздоровчого табору, визначенням власних лідерських якостей і комунікативних умінь, розвитком орієнтації учасників тренінгу на самостійне проектування програм організації діяльності (як індивідуальної, так і групової) з подальшою їх реалізацією.

IMG_0283

Основними техніками тренінгу були: міні-лекції, групові дискусії, мозкові штурми, аналіз комунікативних ситуацій, творчі завдання, метод незакінчених речень.

IMG_0288

По закінченню тренінгу кожен учасник отримав «Пам’ятку вожатому». Загалом, задоволеними залишилися і студенти, і тренери.

Тетяна Ляхор,
провідний фахівець лабораторії

На світлинах: провідний фахівець Ляхор Т. В.
зі студентами 23 гр. ІППОМ проводить вправу «Компліменти»;
студенти 22 гр. ФФМТО отримують від Ляхор Т. В. «Пам’ятку вожатому»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print