Дмитро Каменський та його візит до США

   Із 18 березня ц. р. завідувач кафедри правознавства гуманітарно-економічного факультету БДПУ Дмитро Каменський розпочав свій запланованний візит до Сполучених Штатів Америки. Кожний навчальний семестр стіни Бердянського державного педагогічного універсиету з гордістю та честю вітають лекторів юристів-практиків з США, а цього разу прийшла черга американских вишів зустрічати нашого лектора зі своїм баченням юридичної науки.

Наразі Дмитро Васильович знаходиться у Вашингтоні, звикає до нового оточення, колективу, а також готується до майбутніх зустрічей з американськими студентами, які відбудуться вже зовсім скоро з терміном в один місяць.

У вільний час наш викладач подорожує й надихається історичними монументами США. В перші дні свого візиту Дмитро Каменський відвідав місто Аннаполіс (столиця штату Меріленд), Білий Дім, монумент Президенту Томасу Джефферсону, стелу – на честь президента Джорджа Вашингтона, будинок Конгресу штату (місцевий орган законодавчої влади), також завітав до Військово-морської Академії США, яка заснована в 1840 році, в якій навчався й похований Джон Маккейн – один з найвідоміших та авторитетних політиків Сполучених Штатів Америки.

Дмитро Васильович, бажаємо вам натхнення, талановитих студентів й плідної співпраці, а також чекаємо від вас цікавих новин!

 

 

 

Студенти-правники

гуманітарно-економічного факультету БДПУ

Світлини з архіву Дмитра Каменського

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print