До джерел краєзнавчого потенціалу

Краєзнавство в Україні виникло ще на початку ХІХ століття, й відтоді почали формуватись місцеві культурно-просвітницькі та етнографічні центри.

Значну роботу з вивчення та пропагування історії Бердянщини на сучасному етапі здійснюють довідково-інформаційний відділ бібліотеки БДПУ, Інститут філології та соціальних комунікацій, а також кафедри університету: біології, екології та БЖД; історії України; педагогіки вищої школи, управління навчальним закладом та методики викладання суспільствознавчих дисциплін. Саме вантаж досвіду з цього питання дав можливість організувати сьогодні семінар «Використання краєзнавчого потенціалу в роботі шкільних бібліотек» для майже двох десятків бібліотечних працівників шкіл району.

У конференц-залі університету, де проходив семінар, розгорнуто виставку краєзнавчої літератури «Мій край – моя Бердянщина», а також дипломних робіт випускників БДПУ (див. світлини).

Із вітальним словом до учасників семінару звернулася завідуюча бібліотекою університету Світлана Білокінь. Цікавими та повчальними були виступи учасників семінару: Світлани Шмакової — методиста районного відділу освіти, молоді та спорту; Тамари Антоненко — наукового співробітника краєзнавчого музею Бердянська; Людмили Караваєвої — бібліотекаря І категорії економіко-гуманітарного коледжу БДПУ; Ольги Джаббарової — поетеси, засновника районного творчого об'єднання “Світанок”; Мирослави Харитонової — завідуючої довідково-інформаційним відділом бібліотеки БДПУ; Алли Гулевської — бібліотекаря І категорії довідково-інформаційного відділу бібліотеки БДПУ (див. світлини).

Практичне заняття проходило в довідково-інформаційному відділі бібліотеки університету.

Учасники семінару також мали можливість ознайомитися з новою експозицією в Фонді рідкісної і цінної книги БДПУ.

«Університетське Слово»

Світлини Олександра Лазукіна


Поділитися:

  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Blogger
  • Мой Мир
  • Одноклассники
  • Print
  • RSS
comments powered by HyperComments

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

About Олександр Степаненко

In The Name Of The Moon!