До вершин шевченкового генія

Не треба нагадувати українцям, що 9 березня – річниця Дня народження Тараса Григоровича Шевченка, величного сина українського народу.

Темою Літературної вітальні, яка відбулась сьогодні стала актуальність шевченківської спадщини у сьогоденні.

Так як цю зустріч з лейтмотивом «Розмова про геній Тараса Шевченка» готували університетські бібліотекарі, то автором сценарію та ведучою зустрічі була завідуюча відділом обслуговування Ірина Філон, а бібліотекарі Оксана Білявська та Ольга Парапанова презентували дві виставки: «До вершин шевченкового генія» та «Геній тримає над нами небо» з творами Шевченка та художніми бібліотечними джерелами про життєпис та творчість Тараса Шевченка.

Цікава розмовна програма доповнювалась презентаціями книг з шевченківськими розвідками авторів Забужко О., Плюща Л., Грабовича Г., Дзюби І. та сюжетами з фільмів «Сон», піснею сестер Тельнюк.

Студенти Ганна Столяр, Альона Прохоренко, Богдан Тіщенко, Ольга Пономарь  читали прозу та вірші Тараса, а прекрасні виступи професорів Ольги Новик та Ольги Харлан, студента Олексія Короткого вивели остаточну аксіому, що Шевченка треба читати, бо він актуальний як в ті часи, так і зараз.

Технічний супровід підготувала і провела провідний бібліотекар Галина Потапенко.

 25 18

28 2 _DSC4358

 

Тетяна Шилова,
бібліотекар 1 категорії
бібліотеки БДПУ

Світлини з архіву бібліотеки


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *