До всього готовий лідер профспілковий!

А ще, коли цей лідер живе, працює, формується в студентському середовищі, то, звичайно, приємно констатувати, що отримавши університетські дипломи, саме він, профспілковий лідер, згодом впевнено й активно вливається в бурхливість такого непередбачуваного сьогодення. В нашому університеті справжнім батьком, наставником, натхненником для них стає, починаючи з першого курсу, незмінний голова профспілкового комітету Віталій Григорович Лола. Це кажу не просто так, для красного слівця, а глибоко переконано, бо відчув це, як кажуть, на собі.

У формуванні всіх лідерських якостей неабияку роль відіграє й керівництво обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, систематично організовуючи різноманітні заходи спрямовані саме на вдосконалення особистості студентського профспілкового лідера. Ось і цього разу, а точніше – 8 – 9 квітня ц. р. (згідно з планом роботи) в Запоріжжі пройшов семінар–навчання студентського профспілкового активу.

Від нашого університету дводенними «семінаристами» стали голови профбюро інститутів і факультетів Анастасія Афоніна, Аліна Бондаренко, Ірина Прокопенко, Ірина Сухолецька, Юлія Хаматгораєва та Катерина Худан (див. фото). Учасники семінару розглянули та обговорили питання: «Профспілки в сучасних умовах: виклики часу і їх вирішення», «Про організацію роботи постійних комісій ПК ППО, профспілкових бюро факультетів», «Соціальне партнерство адміністрації ВНЗ та ППО студентів, аспірантів, докторантів ЗНТУ», «Розподіл і використання коштів стипендіального фонду ВНЗ. Заохочення, преміювання, матеріальна допомога особам, які навчаються» тощо. Також ознайомилися з досвідом роботи Центру сприяння працевлаштуванню студентів та випускників ЗНТУ, ПК ППО студентів ЗНТУ з пільговими категоріями осіб, які навчаються; посперечалися, обговорюючи проект «Положення про учнівський та студентський гуртожиток професійно-технічного та вищого навчального закладу», обмінялися досвідом профспілкової діяльності та роботи зі студентською молоддю; стали учасниками круглого стола «Питання працевлаштування молоді, студентів, випускників».

Сергій Семікопенко,
заступник голови
профспілкового
комітету БДПУ

Фото з архіву профкому


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print