«ДоброДій»ні помічниці-чарівниці

…А їх інакше й не назвеш, як чарівницями, бо, в принципі, завдяки їм й була організована в БДПУ Благодійна Скриня «ДоброДій», куди вже четвертий рік поспіль продовжують надходити посилки з далекої Америки з найрізноманітнішими речами як для воїнів АТО, так і для студентів університету, безпомічних бердянців тощо. Хто вони, ці невтомні американсько-українські чарівниці?

Ф1

Ксеня Гапій – завідувачка канцелярії церкви св. Івана Хрестителя з міста Нюарку, завдяки якій ми зуміли роздати потребуючим бердянцям більше 200 інвалідних візків, милиць, ходунків, біотуалетів тощо; відправити на фронт десятки найменувань одягу, ліків, оберегів, вручити потребуючим більше 300 розмовних годинників…

Ф2

Христина Ковшевич-Дурбакзасновниця американського Фонду імені Катерини Ковшевич, зусилля якої перетворилися на оплату за навчання більш як сотні студентів БДПУ на загальну суму майже півмільйона гривень. Пані Христина також регулярно присилає на нашу адресу посилки з одягом для студентів та воїнів, а біжутерію та сувеніри від неї реалізовуємо на Благодійних університетських ярмарках, кошти йдуть на придбання медикаментів для захисників України…

Ф3

«Матері в молитві»більше десятка американок українського походження, парафіянок церкви св. Івана Хрестителя майже 10 років тому об`єдналися в організацію під такою назвою й регулярно не тільки в молитвах просять Господа здоров`я та щасливої долі своїм дітям, а й благають Всевишнього змилуватися над долями українських дітей, вберегти від ворожої кулі українського солдата, відвернути нарешті від рідної України усю жорстокість ворожої навали. Ці благородні жінки також різними методами збирають кошти для матеріальної допомоги дітям й воїнам АТО в Україні, в тому числі, й Бердянську.

…Як не пишатися такими чарівними жінками з далекої Америки, серце кожної з яких – таке Велике, таке Щире, окутане спільною тривогою за долю рідної Вітчизни?!!

Степан Герилів,
засновник університетської «ДоброДій»ної Скрині
На світлинах: Ксеня Гапій разом із чоловіком Ігорем 
(фото зі сторінки пані Ксені на ФБ); 
пані Христина Ковшевич-Дурбак та «Матері в молитві»
(фото надіслані на мою ел. адресу).


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print