«ДоброДій»ні злети в БДПУ

Напередодні цьогорічного Міжнародного Дня спонтанного прояву доброти, який щороку відзначається 17 лютого, в Бердянському державному педагогічному університеті викладачі створили волонтерсько-благодійну організацію «ДоброДій».

Очолили новостворену організацію редактор газети БДПУ «Університетське Слово», член Національної спілки журналістів України добродій Степан Герилів та провідний фахівець з виховної роботи університету, кандидат педагогічних наук, доцент добродійка Анетта Омельченко. Варто зазначити, що, завдяки наведеним тісним контактам з американськими Фондом імені Катерини Ковшевич (засновниця – американка українського походження доктор пані Христина Дурбак) та парафією церкви св. Івана Хрестителя в Нюарку (керівник проекту в Америці – завідувачка церковної канцелярії пані Ксеня Гапій), С. Герилів при активній підтримці А. Омельченко вже зуміли «ощасливити» більш як 60 університетських студентів вишу оплатою за піврічне чи річне навчання в університеті, неповну сотню бердянських інвалідів, одиноких та престарілих врученням їм безкоштовних інвалідних візків, ходунків, милиць, біо-туалетів…Відтепер ця робота матиме більш організований та планомірний характер. Адже саме в колективності криються невичерпні критерії результативності в роботі.

Уже зголосилися стати членами організації голова профкому БДПУ Віталій Лола, заступник декана з виховної роботи факультету економіки та управління Ірина Нагай, керівник Студентського клубу університету Євген Голік, провідний фахівець редакційно-видавничого відділу Олександр Степаненко, асистент кафедри соціальної педагогіки Ольга Величко та старший викладач цієї ж кафедри Ірина Сизоненко, старший викладач кафедри прикладної психології та логопедії Ганна Сизко ІСПтаКО, заступник декана з виховної роботи ФОІПТ Ольга Коваленко та інші.

Успіхів вам, університетські «ДоброДії» в нелегкій, а водночас у такій благородній справі!

Олександр Степаненко,

редактор інтернет-версії газети БДПУ «Університетське Слово»


Поділитися:

  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Blogger
  • Мой Мир
  • Одноклассники
  • Print
  • RSS
comments powered by HyperComments

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

About Олександр Степаненко

In The Name Of The Moon!

Мария
2013-02-16 12:34:25
Як можна долучитися до цієї доброї справи?
Олександр Степаненко
2013-02-16 12:59:09
<p> Дякую за те, що звернули увагу на нашу публікацію, і ми щиро тішимося, що є ще на світі такі люди, як Ви.<br /> Напишіть мені на електронну адресу: <a href="mailto:stefko@gmail.com" rel="nofollow">stefko@gmail.com</a> </p> <p style="text-align: right;"> <em><strong>Степан Герилів</strong></em> </p>
Мария
2013-02-18 13:52:36
Дякую, відправила Вам на елекронну скриньку листа.