ДОБРОДІЙНИКАМ ВІД БЛАГОДІЙНИКІВ

…А можна й навпаки читати: благодійникам від добродійників – різниці не буде, бо сьогодні, 21-го грудня, в Бердянському ЦДЮТ проходив звітно-благодійний концерт народної академічної хорової капели «Промінь» (керівник – Іван Іванченко) за участю представників органів місцевого самоврядування, волонтерів Бердянська та громадськості… Зібралися тут оцінювачі хорового мистецтва не просто послухати чудовий спів, хорошу музику, щоб нагородити Івана Івановича бурхливими оплесками й заспівати йому та його колективу «Многая Літа!!!». А найперше – зібрати кошти та різноманітні речі для волонтерів, які регулярно доставляють вантажі в зону АТО. Ми мусимо, ми зобов`язані це робити, поки московська навала з її поплічниками плюндрує нашу землю, ранить та вбиває дітей наших. Їм конче потрібна наша допомога!!!

Музичні твори капели перепліталися виступами керуючої справами міськвиконкому, голови координаційної ради з національно-патріотичного виховання Наталі Гончарової, головного спеціаліста відділу організаційної роботи та внутрішньої політики міськвиконкому, секретаря координаційної ради з національно-патріотичного виховання Ігоря Зубрицького, приватного підприємця, волонтера Олени Мартищенко, одного з організаторів «Наших Атлантів» БДПУ Степана Гериліва, представників Бердянських гімназій «Сузір`я» та Надія», військових…

Під час концерту члени комісії доповіли про зібраних 7 712 гривень, а присутні в залі вирішили: половину віддати на закупівлю обмундирування солдатам батальйону військової частини 3033, які незабаром відправляються на фронт, а іншу половину – волонтерській групі «Наші Атланти» БДПУ для придбання тепловізора воїнам батальйону в с. Піски.

«Університетське Слово»
Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print