Доктор Казка – в Бердянську

25-26-го квітня ц. р. проходило завершення фестивалю психологів в Інституті соціально-педагогічноїта корекційної освіти, яскравим акцентом якого стало започаткування за сприяння Південно-східної асоціації практичних психологів та арт-терапевтів навчального проекту з підготовки казкотерапевтів «Казкотерапія для дітей і дорослих». Два дні плідної роботи пролетіли як 2 години. Навчальний тренер – Разіда Ткач – практикуючий психолог-консультант, доктор філософії в галузі психології, кандидат психологічних наук, нагороджена знаком «Відмінник освіти України», засновник психологічного центру «Доктор Казка» і науковий керівник однойменної школи терапевтичної метафори.

Завдяки майстерності тренера атмосфера впродовж двох днів була теплою, загадковою, невимушеною і, в той же час, активною та плідною. Форма подачі скаладного психологічного матеріалу була доступною, матеріал чітко структурований, підкріплений багатим практичним досвідом. Казка, як усе геніальне, – проста. А те найпростіше, що пройшло через серце – є неповторним досвідом. Саме таким він став для учасників навчального проекту в подачі чарівниці-професіонала Разіди Ткач. У повітрі панувала якась особлива аура, душевні та теплі стосунки друзів і однодумців.

Директору ІСПКО Ларисі Казанцевій від імені учасників навчального семінару – величезна подяка! Для плідної роботи були створені всі можливі комфортні умови.

Олена Старинська,
завідувач кафедри прикладної
психології та логопедії,
Ольга Сербова,
страший викладач кафедри
прикладної психології та логопедії

Фото з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print