#ДокиСвітло

«Дозвольте розповісти історію, яка пройме до кісток,

Про те, що довелось побачити…»

(Iron Maiden, пісня «Танець сперті».

Епіграф до роману Макса Кідрука

«Доки світло не згасне назавжди»)

У суботу 2 листопада студенти факультету філології та соціальних комунікацій разом з викладачами кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства відвідали презентацію книги Макса Кідрука «Доки світло не згасне назавжди» у Мелітополі.

Поїздка відбулась за ініціативи завідувачки кафедри Ольги Харлан та за підтримки ректора Бердянського державного педагогічного університету Ігоря Богданова та голови профкому Віталія Лоли.

Макс Кідрук – український сучасний письменник, мандрівник, популяризатор науки. Автор книжок «Не озирайся і мовчи», «Жорстоке небо», «Твердиня», збірки оповідань «Заради майбутнього», фантастичної дилогії «Бот» та багато інших.

Під час презентації свого нового роману він розповів про його соціальні та фантастичні складові. Особливістю цього твору є мобільний додаток. За його допомого ючитач може ближче познайомитись з локаціями, героями твору, прочитати щоденник однієї з героїнь та навіть поспілкуватись в чаті з персонажем, «про долю якого точно захочете дізнатись більше».

Наприкінці пан Максим познайомив присутніх з письменником-початківцем – Юрієм Даценком. За словами Кідрука, ідея взяти з собою в тур молодого автора виникла в нього вже давно, проте довго не міг знайти твору, який би не соромно було порадити іншим. Аж поки йому до рук не потрапив роман «Пастка для різника» Даценка.

Після презентації всі охочі могли придбати книги письменників, отримати їхні автографи та зробити спільне фото.

Ми дякуємо Максу Кідруку за його творчість та можливість побачити та поспілкуватись з ним під час зустрічей.

 

Тетяна Волканова, студентка другого курсу факультету філології та соціальних комунікацій БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print