«Доля» вибрала й нас

Нещодавно студентка БДПУ Олександра Отришко під керівництвом старшого викладача кафедри музичного виховання Інни Пащенко стала учасницею Третього Міжнародного телевізійного пісенного фестивалю «Доля», засновником якого є Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна».

U8Rq7s6FLos

Фестиваль проходив у три етапи. В першому Олександра виконала сучасну українську пісню «Соколята» (автор М. Гаденко), у другому – «Рано-рано» з репертуару співачки Пелагеї. Під час свого виступу студентка показала дуже високий професійний рівень виконання, про який дуже схвально відізвався голова журі фестивалю, Народний артист України Мар’ян Гаденко. Гала-концерт став заключним етапом фестивалю, який незабаром з’явиться на телеекранах 116-и країн світу.

-Ph6XN6cvSI

За рішенням журі, до складу якого входили: Почесний Голова Президент України 1994-2005 р.р. Леонід Кучма, Голова журі – народний артист України Мар’ян Гаденко, Співголова журі – директор Благодійної організації Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна» Сергій Цепенніков, співголова журі – директор програм ДТРК «Всесвітня служба «УТР», заслужений журналіст України Віктор Пелепець, а також члени журі народний артист України Віктор Шпортько, заслужений артист України Павло Мрежук, заслужений діяч мистецтв України, поет-пісняр Володимир Мельников, радник Міністерства культури, заступник голови СУР Ярослава Колотило (Румунія), композитор і співак Джані Девіс (Італія), переможець фестивалю «Доля-1994» Любомир Чермак, за високий рівень виконання та підготовки, Олександру Отришко було нагороджено Кубком та Дипломом Лауреату ІІ премії.

gxtkK3DhDAI 100_3135 -zpVI97WpRg Q246JRQNEss

Та не було б цієї радісної події, якби не активна підтримка ректора БДПУ, професора Вікторії Зарви, голови комітету профспілки Віталія Лоли, директор Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв Людмили Коваль та завідувача кафедри музичного виховання Ірини Дубінець.

На думку й організаторів, і учасників, переможцями «Долі» стала Україна, яка вкотре підтвердила: Україна – єдина! Україна –це держава, що прагне миру і добра. І «Доля» з Україною!

Інна Пащенко,
викладач, магістр педагогічної освіти,
учасниця гала-концерту

На світлинах: нагородження О. Отришко
Дипломом Лауреата ІІ премії
Л. Д.Кучмою (Президент України 1994-2005);
Олександра Отришко з викладачем Інною Пащенко;
президент України 1994-2005 рр. Л. Кучма,
студентка БДПУ, О. Отришко та Голова журі,
Народний артист України Мар’ян Гаденко;
нагородження Л. Д. Кучмою Інни Пащенко Листом Подяки


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print