Допомагати захисникам – ніколи не пізно

Учора, в останній квітневий день, університетські «нашоатлантівці» на чолі з невтомною Анеттою Омельченко разом із Євгеном Глушкіним їздили провідати наших захисників у Гранітне. Заодно відвозили  передачу хлопцям під Волноваху. Ця поїздка стала можливою завдяки допомозі небайдужих патріотів: Андрія Редька, Олени Білоног, Олени Однолько, Валентини Школи, Віталія Верцмана, Надії Февральової, Ольги Удалової, Любові Кардаполової та багатьох інших. Завдяки їм змогли закупити плівку, сухе пальне, вологі серветки, чай, каву  та багато потрібних речей, замовлених хлопцями. Вони тепло дякували за смачні пиріжки Антоніні Перковій та Ользі Удаловій, смачний компот – Наталі Іванченко, Раїсі Гусіній –  за смачні консервовані бички, Наталії Горпініч – за свіжу зелень, а також – за наші маскувальні сітки та багатьом іншим людям, які нас підтримують.

Анетта Іванівна, пропонуючи світлини, ділиться враженнями: «Дуже позитивна поїздка! Зустрічі були теплими, адже ми приїхали до наших друзів… Солдати також нам передали "подарунки" до нашого університетського музею. Вони нас чекали, і ми дуже чекали цієї зустрічі. Хотілося побачити усіх хлопців живими та здоровими, а Євген Глушкін привіз подарунки своїм побратимам, з якими воював півроку»…

Ф1 Ф2

Ф3 Ф4

У найближчі дні планується ще одна поїздка – також на передову!  Долучайтеся до формування чергового фронтового вантажу – бійцям допомагати ніколи не пізно.

«Університетське Слово»
(за повідомленнями «НАШИХ АТЛАНТІВ»)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print