Допомогли створити казку

Минулими вихідними в Бердянську проходив фестиваль для всієї родини «Family Day». Організатори цього свята дозволили жителям міста зануритися в світ казки, весело й цікаво, але в той же час, із користю провести час усією родиною.

У парку ім. Шмідта був створений цілий чарівний світ. Тих, хто відвідав це чудове свято, зустрічали веселі сімейні конкурси, танці та пісні, захоплюючі майстер-класи для дітей і батьків, ярмарок рукодільниць, лицарський турнір, прекрасні фотозони і багато-багато інших локацій, яскраво і гарно оформлених. Чимало людей взяли участь у безпрограшній лотереї, отримавши корисні і приємні призи.  А людей, у яких День народження збігся з датами проведення фестивалю, вітали усі присутні, їм також вручали подарунки.

O5gExIVRHug _kbSvuKJH9Y

За допомогою барвистого аквагриму кожен відвідувач зміг перетворитися на улюбленого героя. Незабутні емоції жителям Бердянська подарували казкові персонажі – Веселі тролі, Аліса в країні чудес, Хоробра собачка Скай, пустотливі Міккі-Мауси, Чарівна Ельза, винахідливі Фіксики, Великий і М'який ведмедик Тедді. На фестивалі аніматори також провели флешмоб, в якому взяли участь всі бажаючі, – як діти, так і їхні батьки. А в кінці дня була можливість у приємній компанії насолодитися переглядом на великому екрані мультфільму «Зверопой».

RUKxThicHe8 eoiF1b7-WM4

Ці два дні були сповнені справжнім вибухом емоцій і атмосферою казки.

У проведенні фестивалю в якості волонтерів брали участь і студенти  факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти: Валентина Медведенко, Ольга Пастушенко, Вікторія Гордейчук, Ярослав Триньов, Дмитро Картіннік, Олександр Тиховод, Максим Підсадній та Олександр Яремко (див. світлини).

_1THj8ZL1FI F7tsuzazFwk g59oPqkiKxE

 

Ольга Пастушенко,
студентка 2 курсу,
голова культурно-масового сектору студентської ради ФМКТО
Світлини з архіву студентської ради ФМКТО


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print