Допоможемо разом

«Без ядра горіх ніщо , так само як і людина без серця»
Г.С.Сковорода

Слова великого філософа та поета, можна записати як кредо наших чудових волонтерів ІСПКО. Волонтерський рух є дуже важливим соціальнім явищем на сьогодні, як на рівні країни так і міста. Не кожному дано бути волонтером, це такий же талант, як музичний слух або хист до малювання, тільки ще більш рідкісніший.

Наш інститут завжди приділяє велику увагу вихованню активної громадянської позиції молоді. Волонтерський загін Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти бере, вже не перший рік, активну участь у співпраці з Всеукраїнським навчально-культурним центром психологічної підтримки, соціальної, професійної та трудової реабілітації інвалідів «Академією ремесел» та КУ «Центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів» Бердянської міської ради. 

За короткий проміжок часу ми встигли: познайомитись з вихованцями закладів, надати волонтерську допомогу студентами-логопедами під час організації свята-осіні «Збираємо врожай» для дітей-інвалідів на базі Центру; надати методичну допомогу педагогам щодо складання корекційної-реабілітаційної програми для Центру, розробили консультацію, яку максимально адаптували для батьків, на тему «Чим зайняти дозвілля дитини вдома?»; кожної неділі відвідуємо та беремо участь у практичних заняттях з декоративно-прикладного мистецтва в «Академії ремесел».

На цьому зупинятися наші волонтери не збираються, це лише перші кроки, на шляху до успіху.

Волонтерський загін Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти – це спілкування, позитивні емоції, друзі та досвід корисної громадської діяльності.
 

Якщо у тебе добре серце і ти бажаєш зробити своє життя цікавим та активним і при цьому допомагати людям, ласкаво просимо в нашу команду!

Ганна Мицик
асистент кафедри прикладної психології та логопедії
Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print