Допоможемо всім світом

oVnjRIlIYJcУ січні ц.р. на базі КУ «Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів» під девізом: «Майданчикам для дітей БУТИ!» пройшов черговий партисипативний воркшоп на базі КУ «Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів». Результатом роботи стало рішення про запровадження інклюзивної освіти у Бердянську. Міська влада та Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) на території Центру планують організувати два заклади: один для дітей з особливими потребами, другий – дитячий садок звичайного типу, а також створити новий вуличний простір, основу якого складають ігрові тренажери та зони релаксації. Це дасть можливість виховати толерантність як важливу рису особистості починаючи з дитинства. Зробити це можливо за допомогою інклюзивної освіти, яка передбачає включення дітей з особливими потребами в соціум.

fbyj9bYFqX0

Осторонь не залишились викладачі кафедри прикладної психології та логопедії та представники волонтерського загону «Крок на зустріч» Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти. Наші педагоги та студенти взяли участь в обговоренні таких питань: як правильно інтегрувати дітей з особливими потребами в суспільство здорових дітей, як поєднати ігровий та спортивний майданчик для їх потреб, як зробити ігрові тренажери доступними для дітей з різними діагнозами.

7ZrXBy5esBw  HTeuBUlHx7k ls9gQ1EQwsY

Саме завдяки активній участі представників БДПУ була вирішена проблема щодо територіального планування майбутньої єдиної ігрової зони для дітей з обмеженими можливостями та з нормою розвитку.

Всі присутні були готові йти на співпрацю та дуже вдячні за те, що дане питання розглядається на міжнародному рівні. Зустріч дала поштовх до здійснення того, що колись здавалось неможливим на теренах нашого міста.

Ганна Мицик,
асистент кафедри
прикладної психології та логопедії
Фото з архіву Ганни Мицик

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print