Дорогі друзі!

Прийміть щирі вітання з Новим 2015 роком та радісним святом духовності і надії — Різдвом Христовим! Нехай ці прекрасні зимові дні принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому!

2014 рік був дуже важким та найтрагічнішим періодом за всі 23 роки незалежності України. У ньому було все – і радість перемоги, і горе та сльози. Ми втратили тисячі кращих відважних і мужніх синів України. Пам'ять про наших загиблих бердянців і про всіх неповернувшихся з АТО воїнів вічно житиме у наших серцях. На місце загиблих стають інші – такі ж відважні та завзяті, стають, щоб боронити волю і свободу, суверенітет України. Більше 250 бердянців захищають сьогодні незалежність і суверенітет країни, демонструючи високу фаховість, самовідданість і патріотизм. Гордість за всіх Вас хлопці у серці кожного з нас.

Труднощі 2014 року загартували та об’єднали нас. Незважаючи на всі випробування, що випали на нашу долю, цей рік можна сміливо назвати роком народження новітньої української нації. Незалежно від місця проживання, етнічного походження, українці, як єдиний організм в 2014 році працювали для України та її перемоги. Ми побачили, як багато добрих, сильних, талановитих, працьовитих, щедрих, відданих та безкорисливих людей народила українська земля.

Від координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання громадян міста Бердянська дякую за самовіддану працю і низько вклоняюсь бердянцям-волонтерам за їх величезну допомогу та підтримку українським воїнам на блок-постах і в АТО.

В 2015 році ми розпочинаємо свій шлях до демократичного суспільства, до чесної та справедливої держави без насилля, корупції та брехні. І власним прикладом, ми з вами, патріоти свого міста, Запорізького краю і України допоможемо Бердянській громаді відроджувати і надалі українську національно-патріотичну свідомість та пережити складні часи непопулярних реформ.

Впевнений, що в 2015 році переможемо внутрішніх та зовнішніх ворогів, лишимося сильною командою, пам’ятатемимо наших загиблих героїв, будемо і надалі підтримувати наших добровольців та їх сім'ї, популяризувати державну символіку по місту Бердянську, любити найкращу землю в світі – свою державу і виховувати наших земляків справжніми патріотами України! Віримо, що після важких випробувань на нас очікують мир, реформи, процвітання, європейська перспектива.

Все буде добре. Слава Україні!

Ці святкові новорічні та різдвяні дні завжди наповнюють серце надією та душевним теплом. Різдво Христове нагадує нам, що добро й любов завжди торжествують і перемагають зло. Як би нам не було важко – ми переможемо, бо правда на нашому боці.

Нехай Різдво Христове принесе у Ваш дім мир, спокій і радість. Нехай Новий 2015 рік буде не лише роком перемоги над агресором, але й роком успішних реформ для побудови по-справжньому європейського рідного міста Бердянська, Запорізького краю і демократичної європейської України!

Бажаю усім вам, вашим рідним та близьким міцного здоров’я, невичерпної енергії та миру.

Бажаю Божого благословення для вас і ваших родин, щоб Різдвяна Зоря запалила в наших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, процвітання та невичерпної енергії! Бажаю новорічного настрою й різдвяного затишку. І нехай у вашому житті панують гармонія та удача!

Щиро вдячний Вам за спільну співпрацю в минулому році! Маю надію, що разом ми ще зробимо багато добрих справ у розвитку місцевого самоврядування на благо Бердянської громади і Українського народу!

Сердечно вітаю Вас з
Різдвом Христовим та
Новим 2015 роком!

До зустрічі у новому році!

З повагою,
Секретар координаційної ради з питань
національно-патріотичного виховання
громадян міста Бердянська І.Зубрицький


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print