Довгоочікуване повернення

Після закінчення зимових канікул стіни гуртожитку №2 БДПУ знову наповнюються студентами, котрі добре відпочили, набралися сил. Поступово з кожним днем хлопці та дівчата повертаються до рідних кімнат. Майже два місяці наша «спільна хатинка» залишалася безлюдною, але вже зараз тут знову починається справжнє студентське життя. На поверхах, як і раніше, проводиться генеральне прибирання, а на вахті з кожним днем залишається все менше й менше ключів від кімнат, котрі до недавнього часу зовсім пустували.

У гуртожитку знову лунають пісні під гітару, хлопці та дівчата діляться враженнями одне з одним після канікул. І навіть не дивлячись на малу кількість студентів, спортивна кімната оживає, бо кожного вечора там набираються сил та енергії, продовжуючи вести здоровий спосіб життя.

Усі вже старанно готуються до навчального процесу. Мине ще кілька днів й у гуртожитку буде знову вирувати справжнє молодіжне життя, наповнене яскравими моментами. А у найближчому майбутньому нас очікує святкування 8-го Березня, але це вже зовсім інша тема для майбутніх роздумів…

Юлія Коверга,
Фото автора
голова інформаційного сектору гуртожитку,
студентка-практикантка «Університетського Слова»

Світлини Людмили Демко,
студентки ІФСК


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print