Друга Міжнародна наукова конференція в Братиславі

Цієї осені відбулася 2-га Міжнародна наукова конференція, в організації якої активну участь брав Бердянський державний педагогічний університет!

16–17 жовтня у Вищій школі економіки і менеджменту суспільного управління в Братиславі (Словаччина) відбулася конференція «Економічні та соціально-орієнтовані питання сучасного світу». В конференції взяли участь науковці з України, Словаччини, Болгарії, Польщі.

Доповідь к. е. н., доцента кафедри економіки, підприємництва та фінансів Т. П. Несторенко (співавтори к.ф.-м.н., доц. Я. О. Сичікова, к. і. н., доц. Т. П. Макаренко та колега з Польщі – проф. Тадеуш Покуса) була присвячена питанням управління якістю продукції як основи для підвищення конкурентоспроможності держави.

Чималий інтерес у учасників конференції викликали виступи викладачів Бердянського економіко-гуманітарного коледжу БДПУ: керівника фізичного виховання Г. Д. Григораш («Здоровий спосіб життя») та викладача спеціальних дисциплін Л. О. Яцюк («Активізація пізнавального інтересу студентів коледжів на уроках теоретичного навчання»).

Перша конференція з даної проблематики відбулася в 2018 р. Проведення конференцій відбулося в рамках реалізації угоди про співробітництво між БДПУ та словацьким вишем.

За матеріалами гуманітарно-економічного факультету
Світлини: Т. П. Несторенко, М. В. Мішакіна


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print