Два дні в “Казковій країні”

Викладачі кафедри прикладної психології та логопедії Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти БДПУ постійно прагнуть до професійного самовдосконалення та саморозвитку. Ресурси та натхнення викладачі отримують від участі в різноманітних заходах: конференціях, семінарах, фестивалях тощо. Це дозволяє знайомити студентів із останніми досягненнями у галузі психології.

Саме тому викладачі канд. психол. наук, ст. викл. О. Сербова та ас. Ю. Драганова стали учасниками І Всеукраїнського психологічного фестивалю «Казкова країна», що проходив у Києві 21 та 22 лютого 2015 року. На фестивалі були представлені різні психологічні напрями та течії: сімейна та дитяча психологія, казкотерапія, арт-терапія, травма терапія, ігрова терапія, піскова терапія, метафоричні асоціативні карти тощо. Наші викладачі відвідали цілу низку майстер-класів: «Казка про дитину» (Р. Ткач), «Конфлікти дітей та батьків: причини та шляхи вирішення» (Т. Фролова), «Терапевтична метафора «Ти – дурень»» (Є. Тичковський), «Плюс і Мінус»» (Р. Ярощук), «Практичне дитинознавство» (С. Ройз) та інші.

««Це було справжнє диво, свято психології та творчого розвитку, чарівний потік лекцій, практикумів, обміну досвідом, знань, інсайтів, натхнення, творчих розкриттів, батьківської майстерності, ефективних методик професійного та особистісного зростання!» – ось із такими враженнями повернулися О. Сербова, О. Фролова та Ю. Драганова. Викладачі кафедри прикладної психології та логопедії планують поділитися новинками зі студентами та практичними психологами міста та району, провести низку майстер-класів і тренінгів.

Натяля Цибуляк,
старший викладач кафедри
прикладної психології та логопедії БДПУ

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print