ДВА ІНСТИТУТИ – 42 МАГІСТРИ!TWO INSTITUTES – 42 MASTERS!

Такого ще дійсно в БДПУ не було, щоби в Тетянин день та ще й після півторарічного магістрантського навчання урочисто отримувати дипломи!

Головна університетська актова зала запросила на свято 42-х «новоспечених» магістрів Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв та Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти, керівників та викладачів університету, гостей, друзів та знайомих… Магістрів вітав перший проектор БДПУ, кандидат філософських наук, доцент Володимир Федорик, а окрім схвильованих слів поздоровлень з уст директора Інституту СПКО Лариси Казанцевої, провідного фахівця з виховної роботи Анетти Омельченко, завідувача кафедри соціальної педагогіки Володимира Котляра, доцента кафедри початкової освіти Лариси Попової, завідувача кафедри музики Ірини Дубинець уже вчорашні студенти-магістранти отримали з їхніх рук такі довгоочікувані, такі вимріяні, такі дорогі серцю дипломи!

Університетські та зовсім юні з ЦДЮТ мистецькі колективи яскраво та майстерно вплітали в урочисту канву вечора свої сценічні номери… Всім було радісно, весело, святково!

…Майже о цій порі в конференц-залі БДПУ отримували дипломи й магістри соціально-гуманітарного факультету.

Вітаємо!!!

Олександр Степаненко,

кор. «УС»


Поділитися:

  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Blogger
  • Мой Мир
  • Одноклассники
  • Print
  • RSS
comments powered by HyperComments

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

About Олександр Степаненко

In The Name Of The Moon!

8
2013-01-26 12:37:17
Физмат также выпускался в этот день!!! Или написать хотя бы 2 строчки чернил не хватило?
IFMTO
2013-01-26 16:35:11
Праздничное вручение дипломов магистров действительно началось с Института физико-математического и технологического образования в 10-00 в конференц-зале. Обидно, что так однобоко освещаются события в университете.
Степан Герилів
2013-01-27 16:30:24
А хто Вам боронить, дорогий друже, взяти та й прислати нам кілька речень про подію + кілька симпатичних світлинок, і ми з радістю вмістимо тут і в друкованій версії УС. Чи хоча би запросити нас до себе на урочистості, про які ми й гадки не маємо? Нас аж ніяк не вистачає на всі університетські оказії... Допомагайте - будемо тільки раді!!!