Дизайн проект «Весняний ландшафт»

Триває тиждень технологічної та енергетичної освіти і 18 травня на кафедрі професійної освіти, трудового навчання та технологій під керівництвом кандидата педагогічних наук Таїсії Черемісіної та при   активній підтримці майстрів виробничого навчання кафедри Анатолія Засипко та Олександра Мальованого відбулась реалізація запланованого дизайн-проекту «Весняний ландшафт», участь в якому взяли студенти групи 4Т, напряму підготовки «Технологічна освіта».

Не випадково вважається, що ландшафтний дизайн поєднує в собі кілька напрямів: архітектуру і проектування, ботаніку і філософію. Правильно обраний і грамотно реалізований проект не тільки радує погляд, але і зворушує найглибші струни душі.

Свій проект втілили  в життя біля корпусу №2  БДПУ студенти Сімоніна Інна, Джансиз Олена, Колесник Ростислав прийнявши активну участь у розробці, проектуванні та практичній реалізації власних задумів. На стадії підготовки у заході прийняли участь студенти Фурса Дмитро та Картамишев Владислав.

Працювали із захопленням та натхненням і, закінчуючи роботу над проектом, одразу виникли пропозиції щодо подальшого вдосконалення території  БДПУ.

9 8

7 6

5 4

3 2

За матеріалами кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print