Єдиною потужною командою

У Харкові 14-16 квітня ц. р. проходив перший Всеукраїнський форум студентського самоврядування «Участь ОСС в управлінні ВНЗ: виклики та перспективи» з ініціативи Харківського регіонального осередку Національного Студентського Союзу. Представницею нашого університету була студентка 3 курсу соціально-гуманітарного факультету Аліна Попова.

IMG_9156

Завдання заходу – формування єдиної потужної команди регіональних представників для об’єднання студентства України та напрацювання спільних проектів для розвитку соціально-свідомої молоді та вирішення студентських проблем. Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національний студентський союз» — ефективна команда, яка здатна допомагати у вирішенні проблем сучасного студентства, домагатися від влади забезпечення студентських прав та створювати сприятливе середовище для діяльності органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів України. Організація об’єднує понад 116 органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів України.

У рамках Всеукраїнського форуму першого дня учасники попрацювали у секціях із внутрішньої та зовнішньої мобільності, обмінялися думками під час круглого столу, а також оглянули Харків.

IMG_9138 IMG_9153 IMG_9163

Другий день був досить продуктивним, адже обговорювали такі актуальні теми: «Впливи адміністрації на Органи студентського самоврядування», «Виборні, дорадчі, представницькі органи студентського самоврядування», «Фінансування ОСС та те, як ми можемо застосовувати техніки фандрайзингу для своїх проектів», «Реформи у Вищій освіті».

Надзвичайно цікавими для учасників форуму видалися лекції та тренінги голови Комітету з розвитку студентського самоврядування «НСС» Оксани Лашенкової та віце-президента з регіонального розвитку ВМГО «НСС» Олени Пилипенко. Саме з їх допомогою учасники написали резолюцію із пропозиціями щодо покращення роботи механізму мобільності та внесення корективів у реформи вищої освіти.

На останньому засіданні були підбиті підсумки проведеної роботи. Учасники отримали Сертифікати про участь у форумі.

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами
соціально-гуманітарного факультету)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print