Експерти Євросоюзу підтверджують якість освіти за спеціальністю «Історія та археологія» у БДПУ

27-30 травня ц. р. в нашому університеті працює міжнародна експертна комісія з оцінки якості освіти за спеціальністю 032 «Історія та археологія» для бакалаврів і магістрів.

Експертна комісія працює в рамках проекту «Система забезпечення якості освіти в Україні: розвиток на основі європейських стандартів та рекомендацій» (QUAERE) програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ і належить до пріоритетного напрямку «Розвиток потенціалу вищої освіти».

До складу комісії увійшли представники Центрально- та Східноєвропейської мережі агентств забезпечення якості (CEENQA, Дюссельдорф, Німеччина) доктор Анн-Крістін Борзік, професор Франц Босбах, доктор Ян Бюхел, експерти проектної команди QUAERE Віталій Кухарський (Львівський національний університет) і Сергій Глєбов (Одеський національний університет), а також представники Української асоціації студентів Іван Калугін і Марина Тищук.

Разом із експертами до БДПУ завітав координатор проекту QUAERE Маріуш Мазуркевич (Вроцлавський університет науки і технології, Польща).

Надзвичайно важливо, що бердянські історики (бакалаври і магістри) – єдині в Україні, хто бере участь у такому пілотному оцінюванні за європейськими стандартами і рекомендаціями! 

bty

 

«Університетське Слово»
(за матеріалами професора БДПУ, координатора міжнародної діяльності БДПУ Ігоря Лимана)

Світлина редакції

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print