Embedded Systems – на соціальну допомогу

  Дуже повчальним і захопливим виявився захист проектів групою 101 3 курсу факультету комп’ютерних наук на базі лабораторії  «Дослідження цифрових систем і оновлювання джерел  енергії» (LISDER)  під керівництвом завідуючого лабораторією професора Хосе Итало Кортеса Заслуженого Автономного Університету Пуебла, Мексика.

   По закінченні курсів «Аналіз вузлів електричних ланцюгів», «Метод контурних струмів», «Методи дослідження проектів», «Аналіз вбудованих систем», «Електричні ланцюги» студенти демонстрували діючі прототипи різних машин та приладів. У їх завдання входили розробки засобами Embedded Systems.
   Було продемонстровано одну із сумісних розробок зі студентами нашого факультету фізико-математичної, комп'ютерної та технологічної освіти Бердянського державного педагогічного університету «Біла тростина», яка є соціальним проектом.
   На першому етапі студенти-магістранти Олександр Панченко  («Модель позиціонування електронної палиці в 3D просторі») та Павло Бабіч («Навігація в координатному просторі») під керівництвом к. п. н., доцента кафедри комп’ютерних технологій в управлінні  та навчанні й інформатики Ганни Алєксєєвої провели опитування людей зі слабким зором і які зовсім його втратили, з товариством  УТОС та розробили анкету для соціальних мереж. Результати опитування було проаналізовано та передано в Мексику.
   На основі аналізу опитування було розроблено діючий прототип тростини. Ця робота не є закінченою, тому надалі співпраця наших навчальних закладів вбачається в таких спільних проектах: «Полупортатівний газоаналізатор метану в побутових і опціональних умовах» (Тронін Руслан); «Автоматизована система керування трактором за допомогою електрокерованого гідророзподілювача в польових умовах» (Шайтанов Євген); «Розробка симулятора для складання комп'ютера архітектури Х64 за допомогою Unity 3D» (4КС група 6.010104 Професійна освіта). Комп’ютерні технології спеціалізація: комп’ютерні систем (Кравченко Артур та Венецький Дмитро).

IMG_20180315_081506

IMG_20180315_083744 IMG_20180315_084334

«Університетське Слово»
(за матеріалами кафедри факультету фізико-математичної, комп'ютерної та технологічної освіти)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *