Embedded Systems впевнено входять у наше життя

Продовжується академічне перебування нашого наукового партнера представника Факультету комп'ютерних наук Заслуженого Автономного Університету Пуебла  (BUAP, Мексика) завідуючого лабораторією «Дослідження цифрових систем і оновлювання джерел  енергії» (LISDER)  професора Хосе Итало Кортес,  деканом якого є професор, доктор комп'ютерних наук  Маркос  Гонсалес Флоріс.

4  та 5 жовтня відбулися зустрічі з викладачами та магістрантами факультету фізико-математичної, комп'ютерної та технологічної освіти.

Презентація практичних розробок в області цифрових технологій та вбудованих систем лабораторії та академічної групи викликала жвавий інтерес у присутніх. Розробляються протопити для промислової галузі.

Наразі можна розробляти вбудовані системи з використанням різних технологій, таких як ПЛІС і мікроконтролери. ПЛІС є пристроями на основі шлюзу, які дозволяють розробляти широкий спектр схем з використанням мови опису обладнання (HDL), такого як VHDL або Verilog. З іншого боку, мікроконтролери – це в основному процесори з різними периферійними пристроями, інкапсульовані в один чіп, які запрограмовані з використанням мов низького або високого рівня, таких як асемблер, C або C ++.

За кошти грантів виплачується стипендії студентам та купується необхідне обладнання для проектування та розробки Embedded Systems. Розробки унікальні та мають велике наукове значення. По закінченню кожного проекту пишеться стаття, яка публікується в журналах з великим Імпакт-фактором та індексується  у Thomson Reuters (Web of Science), EBSCO, Scopus, Сopernicus.

Такі заходи допомагають не тільки викладачам внести щось нове у свою роботу, але й розкривають майбутнім фахівцям додаткові можливості для свого навчання.

Професор Хосе Итало Кортес запропонував декілька міст в Автономному Університеті Пуебла  нашим  магістрантам з подальшою оплатою їх навчання!

Профессор, зокрема, наголосив: «Результатом сотрудничества должна стать новая, востребованная мировым рынком конкурентоспособная продукция, которая позволит нашим странам занять достойное место в глобальной экономической системе. И высшая школа играет здесь ключевую роль, являясь поставщиком высококвалифицированных кадров, источником новых технологий и инновационных разработок.

Установив дружеские отношения, мы активно развиваем плодотворное сотрудничество, осуществляем совместную подготовку востребованных специалистов двух стран. Выражаю надежду на дальнейшее укрепление сотрудничества между нашими вузами».

Дякуємо нашому партнеру за довіру!

Плідна співпраця є дуже важливим кроком до ефективного використання передових технологій, що веде до розробки високоякісних сумісних проектів.

IMG_20171004_144114998 IMG_20171004_144412467

IMG_20171004_144641300 IMG_20171004_144829745

 

 

Ганна Алєксєєва,
к. п. н., доцент кафедри комп’ютерних технологій
в управлінні  та навчанні й інформатики  
Світлини з архіву кафедри
факультету фізико-математичної,
комп'ютерної та технологічної освіти

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print